Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Zbojská - Slovenské rudohoří

29.11.2015 přijal výbor klubu pozváni na schůzi Klubu chovatelů původní valašky na Slovensku. Akce se konala na salaši Zbojská v Pohronské Polhore.

Byli jsme velmi mile přivítáni a pohoštěni. Součástí programu, kromě nejdůležitějšího bodu - seznámení se stavem chovu valašky na Slovensku, byl i kulturní program v podání místní romské kapely. V příštím roce bude Slovenský klub pořádat páté výročí svého vzniku. O místě a datumu konání vás budeme informovat.