Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Výstava hospodářských zvířat v Brně

Na národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která proběla ve dnech 25.-28.6.2015 v Brně, jsme i my měli své zástupce. A to velmi úspěšné. Manželé Křenkovi, kteří mimochodem vystavovali své ovce úplně poprvé, získali za kolekci valašských ovcí třetí místo. Velmi jim blahopřejeme a přejeme mnoho dalších chovatelských úspěchů.

Dalším skvělým umístěním je třetí místo v kategorii "šampión beran" pro berana valašky chovatele ing.Jana Vejčíka.