Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Stříhání valašských ovcí v Nýdku

Jak již bývá pravidlem, proběhla koncem léta na kopci v Nýdku soutěž ve stříhání valašských ovcí. Tentokrát vyšel datum na 20.9. Počasí bylo nádherné, účast soutěžících i přihlížející veřejnosti byla hojná. Soutěžilo se jak v ručním, tak v strojním stříhání. Vítězný čas v ručním stříhání byl 6 min. 44 s. a ve strojním 1 min. 33 s. Vítězem se stal Vlastimil Bischov, na druhém místě mu šlapal na paty Vladimír Bařina a třetí místo si vybojoval Antonín Kubart. Čest žen - střihaček hájila jediná žena v poli Jana Šínová. Po soutěži následoval doprovodný program v podání lidových kapel. Občerstvení bylo zajištěno a snědlo se do posledního sousta. Na vyhlášené placky se stály dlouhé fronty.

Na fotky z této podařené akce se můžete podívat ve ftotogalerii pana Seiberta: http://1stseibert.rajce.idnes.cz/SCHOK_-_strzigani_owiec%2C_Nydek_20.8.2016/

Nebo ve fotogalerii paní Žitníkové:  http://jobludicka.rajce.idnes.cz/Soutez_strihacu_u_pana_Milerskiho_v_Nydku_-_20.8.2016

Co je v zeleném kyblíku?
A už to jede
Poslední cikánská kapela
Vítězové
No není tady krásně?