Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Schůzka klubu 2017 za námi

29.4.2017 jsme se jako každý rok sešli, aby jsme probrali novinky a dění okolo valašek. Jak už bylo napsáno, tentokrát se schůzka uskutečnila na Toulcově dvoře v Praze. Velmi děkujeme paní Skoupé za milé přijetí, poskytnutí prostor a prohlídku statku a zvířat zde chovaných. Mnoho z nás načerpalo nové inspirace a nápady. Již se těšíme na další setkání.