Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Návštěva slovenských chovatelů

V rámci udržování přátelských vztahů se slovenskými chovateli valašky, přijal výbor našeho klubu pozvání na "Zasadnutie Klubu chovateľov pôvodnej valašky", které se uskutečnilo  12.4.2015 v Kultúrnom dome Ponická Lehôtka v obci Poniky.

V odpoledních hodinách bylo dále na programu diskusné fórum s názvom DEŇ OVČIARSTVA - Chov oviec ako jedna z alternatív racionálneho obhospodarovanie poľnohospodárskej krajiny, organizovaný Obcou Poniky v spolupráci so Zväzom chovateľov oviec a kôz na Slovensku.