Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Nákupní trh na Bludičce

Přišel podzim, a s ním jako již tradičně nákupní trh plemenných beránků v Bludovicích u Nového Jičína, na farmě BLUDIČKA manželů Žitníkových. Tentokrát vyšel termín na středu 2.11.2016. Počasí nás pořádně potrápilo. Od rána pršelo. Ale jakmile se začaly posuzovat valašky, vysvitlo dokonce sluníčko :-). Beránků bylo mnoho, a bylo se na co koukat. Guláš jako vždy výborný, a stejně výborná i nálada.

Pokud by měl někdo zájem o plemenné beránky, jsou k prodeji na farmě Bludička, také u manželů Křenkových ve Stránském, u pana Kuchaříka a u pana Kryštofa. Kontakty na tyto chovatele najdete na listu "chovatelé".

Na fotografie z této akce se můžete podívat v galerii manželů Žitníkových:  http://jobludicka.rajce.idnes.cz/Nakupni_trh_plemennych_beranu_na_Bludicce_2.11.2016

Nebo v galerii pana Seiberta:  http://1stseibert.rajce.idnes.cz/SCHOK_-_NT_plemennych_beranu_a_kozlu,_Bludovice_u_Noveho_Jicina_2.11.2016/