Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Nákupní trh Košařiska 2016

21.5.2016 proběhla v Košařiskách aukce plemenných beránků. Nás může zajímat, že zde byli zastoupeni 4 beránci valašské ovce od různých chovatelů, čtyř linií a barev - Beskyd (muška), Javorník (strakula), Ondráš (murysa) a Vašek (čarnula). Kvalita předváděných zvířat byla vysoká.

V košařiskách jako vždy probíhal bohatý doprovodný program. Vystupovaly zde folklórní soubory a na trhu jste si mohli koupit květiny, košíky, metly, slepice, sýr, domácí chleba a mnoho dalších ručních výrobků z domácích dílen. Letos jste se mohli podívat i na 4,5 km vzdálený Kamenitý, kde také účinkovali lidoví umělci. Vyšlo krásné počasí a výhledy z Kamenitého stály za to.

V dolku.
Beskyd, Vašek, Ondráš
Kamenitý
Bača na Kamenitém.
I takové poklady jsou na Kamenitém