Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: file_get_contents(http://fotogalerie.schok.cz/gallery-export?tid=2&count=3&is=gallery_export_new): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 73 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci schok_gallery_block_content() (řádek: 75 v souboru /var/www/cz/schok/valaska/htdocs/sites/all/modules/nautilus_features/schok_gallery/schok_gallery.module).

Aukce plemenných beránků

Jak již bývá poslední roky tradicí, konala se 4.11.2015 na zemědělské usedlosti Bludička u Nového Jičína aukce plemenných beránků. Kromě plemen suffolk, texel, německá černohlavá, charolais, vřesová a romney, zde bylí hlavně hodnoceni budoucí plemenní berani původní valašky. Předvedeni byli berani linií JURÁŠ, JURKO, JURAJ, ONDRÁŠ, RADHOŠŤ a SOLÁŇ. Akce se velmi vydařila, počasí vyšlo překrásné a manželé Žitníkovi se o nás celé odpoledne skvěle starali. Uvařili jehňečí guláš, zákusky a také jsme si mohli prohlédnout malé muzeum, věnované valašské ovci. Už se těšíme na příští rok.

EF?
Taky EF?
Diváci byli různí
Bílí
i ti černí